آموزش تعمیر پکیج و رادیاتور

مشاغل فنی همواره جزو مشاغل محبوبی به شمار می روند که از گذشته تاکنون مورد استقبال ویژه ای قرار گرفته اند. در وضعیت اقتصادی نامطلوب کشور ایران، بسیاری از افراد با حضور در مشاغل فنی و انتخاب آن برای شغل اول و دوم، به دنبال کسب درآمد بیشتر در کشورمان هستند. همان طور که می دانید تعداد شغل های قابل انتخاب از سوی شما در چنین شرایطی بسیار زیاد است. با این حال بر اساس انتقادات و نیاز های بسیاری از مشتریان، شغل تعمیرات پکیج جزو گزینه هایی به شمار رفته که در مقایسه با سایر مشاغل از کمبود نیروی کار بیشتری برخوردار است. در همین راستا نیز مجموعه های آموزشی بسیار زیادی در کشورمان به آموزش تعمیر پکیج از طریق روش های مختلف پرداخته اند.

آموزش تعمیر پکیج و رادیاتور

در سال های گذشته مراکز و مجموعه های آموزشی مختلفی احداث شده اند که شرایط لازم را برای آموزش تعمیر پکیج فراهم کرده اند. در همین راستا پیشنهاد می کنیم برای برخورداری از خدماتی استثنائی در این عرصه و همچنین ورود به بازار کار، حتما به دنبال مراجع معتبر باشید. مجموعه های معتبر به واسطه آموزشات ایده آل خود، گزینه بهتری برای تمامی متقاضیان شناخته می شوند. علاوه بر این مسئله کسب آگاهی لازم در رابطه با شرایط آموزش تعمیرات پکیج و مبانی مختلف در این رابطه، می تواند کمک بزرگی را به شما کند.

آموزش های تعمیرات پکیج

آموزش تعمیر پکیج و رادیاتور برند های مختلف

پکیج و رادیاتور به عنوان دو عنصر اصلی در هر محیط به شمار می روند که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. لازم به ذکر است که امروزه استفاده از پکیج در تمامی محیط ها از جمله محیط منزل و محیط کار رواج بیشتری دارد. علت این مسئله، نیاز انسان در طول روز به آب گرم و دمای گرم می باشد. در همین راستا پکیج ها به عنوان عضو جدانشدنی منازل به شمار می روند که در راستای ایجاد دمای گرم برای آب و محیط منزل، تاثیرات مستقیمی را دارند. از آن جایی که امروزه پکیج در تمامی منازل وجود دارد، طبیعی است تا شاهد خرابی های مختلف آن ها نیز در این زمینه باشیم. برای مثال ممکن است پکیج شما پس از گذشت مدتی نیاز به سرویس و تعویض برخی قطعات داشته باشد.

 با وجود تمامی موارد ذکر شده، متقاضیان زیادی علاقه مند به حضور در دوره آموزش تعمیر پکیج می شوند. توجه داشته باشید که به دلیل اهمیت بسیار زیاد پکیج ها در منازل، طبیعی است تا نیاز ویژه ای به تکنسین های تعمیرات پکیج باشد. بنابراین علاقه مندان حوزه تعمیرات پکیج، می توانند با اطمینان به بازار کار این شغل فنی، به راحتی وارد دوره های آموزشی تعمیرات پکیج شوند. در چنین شرایطی این افراد می توانند ضمن برخورداری از بازار کار ایده آل، به خوبی از پیشرفت های عظیم در این عرصه بهره مند شوند.

درآمد تعمیرکار پکیج

یکی از موضوعات حائز اهمیتی که می تواند در انتخاب هر شغل از سوی شما موثر باشد، درآمد حاصل شده از آن است. همان طور که می دانید مشاغل فنی جزو شغل هایی به شمار می روند که از میانگین درآمد نسبتا مناسبی برخوردار هستند. تقریبا تمامی این شغل ها درآمد چند برابری را نسبت به حداقل میزان حقوق در کشور ایران دارند. همین مسئله نیز باعث می شود تا افراد بیشتری در کشورمان علاقه مند به حضور در دوره آموزش تعمیر پکیج شوند. با وجود تمامی موارد ذکر شده، درآمد حاصل از تعمیرات پکیج وابسته به شرایط شغلی شما نیز می باشد. برای مثال برخی از افراد دارای دانش بیشتری در این زمینه هستند. همین مسئله نیز باعث می شود تا به
وسیله علم خود توانایی های بیشتری را برای حل مشکلات گوناگون در این زمینه داشته باشند.
درآمد تعمیرکار پکیج

لازم به ذکر است که هر فرد پس از برخورداری از آموزش تعمیر پکیج، توانسته است حقوق نسبتا بالایی را در وضعیت نامطلوب اقتصادی کشورمان صاحب شود. عوامل دیگری همچون محل کار شما، میزان تخصص، پایداری، علاقه به کار و … از جمله عامل های دیگری به شمار می روند که در تعیین حقوق شما تاثیرگذار هستند. بدین وسیله پیشنهاد می کنیم به موارد ذکر شده توجه ویژه ای را داشته باشید. در چنین شرایطی قطعا شما می توانید از مبالغ ارزشمندتری نیز بهره مند شوید.

با حضور در دوره آموزش تعمیر پکیج از چه توانایی هایی برخوردار می شوم؟

یکی از دغدغه های اصلی و بسیار مهم هر فرد قبل از یادگیری تعمیرات پکیج، این موضوع بوده که پس از برخورداری از آموزش تعمیر پکیج، از چه توانایی هایی برخوردار می شود. لازم است که بدانید، تمامی مجموعه های آموزشی فعال در این زمینه تلاش می کنند تا به ارائه ریزترین نکات در این رابطه بپردازند. در همین راستا برخی از توانایی ها به عنوان مواردی مهم به شمار می روند که شما باید حتما در دوره آموزش تعمیر پکیج از آن ها برخوردار شوید. توجه داشته باشید که در صورت عدم یادگیری موارد ذکر شده قطعا در مسیر کاری خود با مشکلات گوناگونی مواجه خواهید شد. این توانایی ها شامل:

 • تسلط کامل بر تمامی پکیج های دیوار و رفع ایراد آن ها
 • آشنایی با تمامی قطعات پکیج های دیواری و نحوه باز و بست کردن آن ها
 • شناخت کامل اجزا و تعمیرات پکیج های زمینی
 • توانایی تست قطعات روی مدار و خارج از مدار پکیج های دیواری
 • توانایی شستشوی سیکل های مدار گرمایش و همچنین مبدل های پکیج

لازم به ذکر است که در دوره آموزش تعمیر پکیج سرفصل های گوناگونی از سوی اساتید مجرب در این زمینه به شما تدریس خواهد شد. در صورتی که شما بتوانید تمامی مفاهیم مربوط به این عرصه را به خوبی یاد بگیرید، آن گاه توانایی حل مشکلات قابل توجه پکیج ها را نیز در اختیار خواهید داشت. توجه داشته باشید که سرفصل های قابل تدریس توسط مجموعه های گوناگون، ممکن است تفاوت هایی را نیز با یکدیگر داشته باشند. بنابراین با دقت به این مسئله از آموزش های تخصصی بهره مند شوید.

تعمیرات تخصصی پکیج

شرایط لازم برای حضور در دوره آموزش تعمیر پکیج

برای شرکت در دوره های آموزش تعمیر پکیج تقریبا به هیچ شرایطی خاصی نیاز نخواهید داشت. تمامی مجموعه های آموزشی از جمله مرکز تخصصی فنی شو هیچ نوع مدرکی را در عرصه آموزشی از شما درخواست نخواهند کرد. تنها شرط شما برای حضور در این دوره ها داشتن حداقل سن کافی می باشد. همچنین تمامی مردم از جمله بانوان و آقایان می توانند در این دوره های حضور یابند. لازم به ذکر است که دوره های آموزشی معتبر در این زمینه، اغلب در شهر تهران برگزار می شوند.

با برخورداری از دوره های آموزشی تعمیرات پکیج، از چه مزایایی بهره مند می شوم؟

یکی از موضوعاتی که باعث می شود تا آموزش تعمیر پکیج گزینه مناسبی برای شما شناخته شود، مزایای مربوط به آن است. البته توجه داشته باشید که مزایای حضور در دوره یادگیری تعمیرات پکیج مجموعه فنی شو نسبت به سایر مراکز بیشتر می باشد. با وجود شرایط ایده آل برای یادگیری مفاهیم گوناگون در مجموعه فنی شو، شما می توانید با آگاهی بیشتری وارد بازار کار شوید. با این حال مزایای حضور در دوره های تعمیرات پکیج شامل:

 • صدور مدرک فنی حرفه ای که در عرصه بین المللی نیز اعتبار دارد.
 • آموزش های پروژه محور به صورت تئوری و عملی
 • ضمانت بازگشت وجه
 • آموزش صفر تا صد تعمیرات پکیج
 • آماده کردن متقاضی برای پذیرش سفارشات پروژه ای
 • یادگیری تمامی اصول و مبانی مربوط به تعمیرات به وسیله پیشرفته ترین تجهیزات
 • معرفی به بازار کار در صورت نیاز
 • یادگیری تخصصی مبانی مختلف مربوط به پکیج مانند تعمیر برد
 • ارائه جزوه تمامی جلسات

لازم به ذکر است که تمامی مزایای ذکر شده تنها مربوط به مجموعه تخصصی فنی شو می باشد. سایر مجموعه های فعال در این زمینه ممکن است شرایط لازم را برای متقاضیان خود فراهم نکنند.

آموزش تعمیر پکیج در تهران

چرا آموزشگاه فنی شو را انتخاب کنیم؟

آموزشگاه فنی شو ضمن احترام به تمامی همکاران خود در این عرصه، توانسته است علاقه مندان به حضور در دوره آموزش تعمیر پکیج را به خوبی پشتیبانی کند. این مسئله، رویکرد بسیار مهمی بوده که بسیاری از مجموعه های آموزشی به آن توجه ندارند. همچنین حضور اساتید مجرب و کارکشته در آموزشگاه فنی شو باعث شده تا گزینه مطلوب تری در مقایسه با سایر رقبا به شمار برود. تمامی موارد ذکر شده از اولویت های هر متقاضی به شمار می رود که در حین استفاده از خدمات یک مجموعه خدماتی به آن توجه می کند. بنابراین این مسائل باعث خواهند شد تا آموزشگاه فنی شو به عنوان گزینه ایده آلی برای انتخاب از سوی شما شناخته شود. در همین راستا پیشنهاد می کنیم تا با انتخاب یک مجموعه مجرب در این زمینه همچون مجموعه تخصصی فنی شو، تاثیر مستقیمی را آینده شغلی خود بگذارید.

تعمیرات انواع پکیج

همان طور که متوجه شدید، جستجوی یک مجرب برای برخورداری از آموزش تعمیر پکیج، مسئله ای مهم و اساسی به شمار می رود. با این وجود پیشنهاد ما این است برای این که بتوانید از خدماتی استثنائی در این زمینه بهره مند شوید، قبل از هر چیزی به تحقیق بپردازید. شناسایی تمامی این مراکز باعث می شود تا شما انتخاب ایده آل تری را داشته باشید. همچنین بررسی انتقادات متقاضیان قبلی از جمله مسائل مهمی به شمار رفته که می تواند کمک بسیار بزرگی را در این مسیر به شما بکند.

شرایط مورد نیاز جهت شرکت در دوره

محدودیت سنی: ندارد

حداقل مدرک تحصیلی: سیکل

جنسیت: آقا/خانم

پیش نیاز: ندارد

پایان خدمت: نیاز ندارد

محل برگذاری: تهران

ثبت نام در دوره تعمیر انواع پکیج و رادیاتور

آموزش تعمیر پکیج دیواری

نظر هنر جویان درباره آموزشگاه فنی شو

مزایای دوره آموزش تعمیر پکیج و رادیاتور

راه های ارتباطی جهت مشاوره

شما هنر آموزان عزیز میتوانید تمام سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

کارشناسان ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

شماره های تماس:

09120861798

09190189432

09102941798

09128931476